„Pizzeria Osteria” w Warszawie – dowiedz się więcej

Witamy w nowej odsłonie pizzy na Szaserów 104 – tu znajduje się ponad 30 lat naszych wspomnień, życia i planów. Wy pamiętacie to miejsce jako „Pizza i Pasta”, które od podstaw zostało wspólnie stworzone z pasji oraz serca do kuchni. Życie „piecze” po swojemu scenariusze, dlatego „Pizza i Pasta” zmieniła swoją lokalizację, jest teraz odrębną restauracją. Niech się jej dobrze wiedzie – trzymamy kciuki i kibicujemy, wierząc, że interes bez konkurencji to żadna sztuka! :)

Sprawdź polecaną pizzę włoską na Pradze!

W starym lokalu, ale od samego początku stworzyliśmy nową, swoją magiczną przestrzeń, gdzie unosi się aromat włoskich potraw. Jak to Włosi mają w zwyczaju, urzekamy smakiem, kusimy zapachem, rozpieszczamy atmosferą. Staramy się, aby nasi Klienci z pełnym przekonaniem mogli powiedzieć, że właśnie u nas na Pradze jedzą najlepszą pizzę w mieście.

Dlaczego Osteria? Zobacz, co przygotowaliśmy na Szaserów na warszawskiej Pradze

„Pizzeria Osteria” w Warszawie powstała z tęsknoty za miejscem wyjątkowym, serdecznym i otwartym, gdzie ludzie stają się nam bliscy, a ku smakom skłaniamy się instynktownie. To nie przypadek, że nazwa „Osteria” pochodzi z języka włoskiego. Dlaczego? Oznacza ona gospodę, karczmę, tawernę. U nas właśnie panuje taki klimat. Serdecznej, domowej atmosfery, ciepła, bliskości. To miejsce spotkań, a także wypraw do włoskiej kuchni, uśmiechu oraz zadowolenia z życia. To live cooking, fajny klimat i oryginalna kuchnia rodem z Półwyspu Apenińskiego.

Zapraszamy do naszej Pizzerii na warszawskiej Pradze

Przyjdźcie, skosztujcie prawdziwej włoskiej pizzy na Szaserów, zobaczcie sami... :) Jesteśmy dla Was, chcemy Was rozpieszczać. Tyle, co rodzajów pizzy z pieca i makaronów, tyle szykujemy dla Was niespodzianek. Warto śledzić nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco.

Saluti!

Zespół „Pizzerii Osteria” w Warszawie